ÖZELLİKLER

Site Yönetimi; 


Toplu konutların yaygınlaşması sonucunda; kat maliklerinin (mülk sahiplerinin) ve kiracıların, ortak kullanım alanlarına ait masraflar, düzenlemeler, gerekli takipler ve tahsilat gibi iletişim halinde olmalarını zorunlu kılan durumlar oluşmuştur.. Kat Mülkiyeti Kanunu, Medeni Kanun, Borçlar kanunu, toplu konutların yapı yönetim planları bu konularda gerekli düzenlemeleri yapmıştır. Bu işleri yapmak ve organize etmek için kat maliklerinden biri yönetici olarak seçilebildiği gibi profesyonel site yönetim firmaları da görevlendirilebilmektedir. Apartman, site, iş merkezi ve plazalarda toplanamayan aidatlar, ikili ilişkilerden kaynaklı alınamayan kararlar, doğru çözüm ortağı ile çalışmamaktan kaynaklı sürekli çıkan tadilat masrafları bazen komşular arasında problemlere neden olmaktadır.
 

Yöneticilik ve komşuluk arasında sıkışan kat maliklerinin yardımına yetişiyoruz;


Teknik personel, temizlik personeli, danışma personeli, özel güvenlik personeli gibi insan kaynaklarımız bünyemizde bulunan; konusunda uzman çözüm ortakları ile asansör, peyzaj, fitness, havuz, hamam, sauna, buhar odası, fin hamamı gibi sosyal alanların bakımı, avukatlık hizmetleri, belediyeler, vergi daireleri gibi kamu kurumlarında sonuç odaklı iletişim dilimiz ile site yönetim sorunlarına çözüm getiriyoruz.

Site yönetimi hizmetimizde;

Sorunların çözümü için Kat Mülkiyeti Kanunu, Yapı Yönetim Planı ve Genel Kurullarda alınan kararları esas alarak hizmet sağlıyoruz. Aidat tahsilatı sürecindeki sıkıntılara çözüm oluyoruz, tahsil edilemeyen aidatlarda, Borçlar Kanunu hükümlerince borcun haczini, komşular arasında adli olaylara kadar giden sürtüşmeleri ise Medeni Kanun, Komşuluk Hakları, Gürültü Yönetmeliğince avukatlarımız aracılığıyla yönetiyoruz ve çözüme kavuşturuyoruz. Firmamız tarafından profesyonel ve tarafsız bir anlayış ile yapılan yönetimimiz sayesinde kiracı, kat malikleri arasındaki sorunları da en aza indirgiyoruz.