ÖZELLİKLER

İş Merkezi-Plaza Yönetimi 


Firmaların, markaların bir numaralı temsili olan iş yerleri günümüzde pek çok ortak sosyal alanlara da sahip olabiliyor. Sizlere konfor, güvenlik, görsellik, pazarlama imkânı sağlayan bu ortak alanlar aynı zamanda bakımlı ve sürdürülebilir olduğu takdirde işinize de pozitif katkılar sağlayabiliyor. İş merkezlerinin, personel istihdamı sağlaması; temizliği, güvenliği, bakım ve onarımı, çevre düzenlemesi, yönetim bütçesi oluşturulması ve yönetilmesi profesyonel bir yönetim gerektirmektedir. GMG Enterprise olarak bizler, tüm bu süreçlerle, güçlü yönetim kadromuz ile en profesyonel şekliyle ilgileniyoruz. 
 

Marka değerinizi arttıracak çalışmalarımızdan bazıları; 


İş merkezlerinin, hizmet veren işletme profillerine uygun yönetim planı anlayışımız ile kontrollü geçiş sistemlerimizi uygulayarak misafirlerimizin yoğunluğunu yönetiyoruz, onların sizlere güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlıyoruz.

Uygun otopark alanlarının mevcut olduğu projelerde misafirlerimizin park-otopark ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik vale hizmeti sağlıyoruz.

İş merkezlerine uygun olarak hazırladığımız mal kabul ajandası uygulamalarıyla tedarik süreçlerinizi hızlandırıyoruz.

Olası tadilat çalışmalarını planlıyor ve denetliyoruz. Yönetimimiz sayesinde sizler çalışırken başka bir işletmenin hazırlıkları sizin işinizi engellemiyor.

Kısacası siz işinize bakıyorsunuz, Biz iş yerinize ...